Události, o kterých chcete být informování HR Systémem si můžete nastavit v Šanonech.

Klikněte na Šanony v menu na levé straně a klikněte na šanon, ze kterého chcete dostávat upozornění. 
Zvolte záložku Upozornění a klikněte na volbu Přidat upozornění na událost.Upozornění se dá dát na jakoukoliv Formulářovou položku v šanonu, která obsahuje Datum. V rolovacím menu zvolte událost (formulářovou položku s datumem), na kterou chcete být upozorněni a poté zaměstnance, kterého chcete upozornit. Na výběr máte Přidat osoby ze šanonu, Přidat konkrétní zaměstnance a Přidat email.

Přidat osoby ze šanonu - tady můžete vybrat jen ze seznamu osob, jejichž jména jsou v šanonu zadána (např. osoba, které se svěřuje mobilní telefon nebo vedoucí, který telefon vydává.

Přidat konkrétní zaměstnance - zde můžete ze seznamu vybrat jakékoliv zaměstnance, kteří mají přístup do HR Systému a nejsou uvedeni v daném šanonu. Tito zaměstnanci budou poté také dostávat upozornění.

Přidat email - pokud chcete upozornit osobu, která HR Systém nepoužívá, zadejte její email. V tom případě jí toto avízo přijde na email. 

Po výběru zaměstnance se aktivuje možnost Kdy upozornit. Vybrat můžete, zda chcete upozornit před nebo až po daném datumu. V Rozmezí už jen volíte, kolik dní před nebo po daném datumu chcete toto upozornění vidět. Pro bližší informace k upozornění, si můžete dát i Popis a svou volbu Uložit


Jakmile máte v Šanonu nějaké datum, tak se vám Upozornění zobrazují na úvodní nástěnce. Samostatný přehled upozornění máte na záložce Upozornění v menu na levé straně.


Přehled upozornění si můžete nechat zaslat i na email. Poslat si je můžete buď jednorázově kliknutím na tlačítko s názvem Poslat upozornění mailem pod přehledem upozornění.Druhá možnost je, nechat si zasílat pravidelné reporty na email. 

Klikněte na ikonu se jménem zaměstnance v menu na levé straně a zvolte možnost Uživatelské nastavenía zde v sekci Nastavení upozornění, si můžete zvolit který den v měsíci a v kolik hodin vám program zašle do emailu přehled upozornění na dané období.