Jak si nastavit upozornění v HR Systému

Změněno dne Fri, 06 May 2022 v 09:35 AM

Události, o kterých chcete být informování HR Systémem si můžete nastavit v Šanonech.

Klikněte na Šanony v menu na levé straně a klikněte na šanon, ze kterého chcete dostávat upozornění. 
Zvolte záložku Upozornění a klikněte na volbu Přidat upozornění na událost.Upozornění se dá dát na jakoukoliv Formulářovou položku v šanonu, která obsahuje Datum. V rolovacím menu zvolte událost (formulářovou položku s datumem), na kterou chcete být upozorněni a poté zaměstnance, kterého chcete upozornit. Na výběr máte Přidat osoby ze šanonu, Přidat konkrétní zaměstnance a Přidat email.

Přidat osoby ze šanonu - tady můžete vybrat jen ze seznamu osob, jejichž jména jsou v šanonu zadána (např. osoba, které se svěřuje mobilní telefon nebo vedoucí, který telefon vydává.

Přidat konkrétní zaměstnance - zde můžete ze seznamu vybrat jakékoliv zaměstnance, kteří mají přístup do HR Systému a nejsou uvedeni v daném šanonu. Tito zaměstnanci budou poté také dostávat upozornění.

Přidat email - pokud chcete upozornit osobu, která HR Systém nepoužívá, zadejte její email. V tom případě jí toto avízo přijde na email. 

Po výběru zaměstnance se aktivuje možnost Kdy upozornit. Vybrat můžete, zda chcete upozornit před nebo až po daném datumu. V Rozmezí už jen volíte, kolik dní před nebo po daném datumu chcete toto upozornění vidět. Pro bližší informace k upozornění, si můžete dát i Popis a svou volbu Uložit


Jakmile máte v Šanonu nějaké datum, tak se vám Upozornění zobrazují na úvodní nástěnce. Samostatný přehled upozornění máte na záložce Upozornění v menu na levé straně.


Přehled upozornění si můžete nechat zaslat i na email. Poslat si je můžete buď jednorázově kliknutím na tlačítko s názvem Poslat upozornění mailem pod přehledem upozornění.Druhá možnost je, nechat si zasílat pravidelné reporty na email. 

Klikněte na ikonu se jménem zaměstnance v menu na levé straně a zvolte možnost Uživatelské nastavenía zde v sekci Nastavení upozornění, si můžete zvolit který den v měsíci a v kolik hodin vám program zašle do emailu přehled upozornění na dané období. 
Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit