V mnoha případech nastává situace, kdy je potřeba více zaměstnancům vložit stejný záznam do šanonu. Například záznam o školení, nebo o předání stejného pracovního oblečení. Aby člověk nemusel každému zaměstnanci vkládat záznam jednotlivě, tak může použít možnost hromadného vkládání záznamů.


Klikněte v menu na levé straně na kategorii Zaměstnanci a následně označte ty zaměstnance, kterým chcete hromadně vložit záznam. Jakmile je označíte, tak se vám zaktivuje tlačítko Vytvořit dokumentV dalším kroku vás program vyzve k výběru šanonu, do kterého chcete záznamy vložit. Po výběru šanonu zvolte možnost Pokračovat


Poté se zobrazí detail formuláře, kde v horní sekci s názvem Hromadný záznam je přehled všech zaměstnanců, kterým záznam do šanonu vkládáte. 


Protože je tvorba šanonů velmi variabilní a je jen na vás a vaší fantazii, jaká data v šanonu budete chtít evidovat, tak může nastat situace, kdy budete mít v šanonu více polí pro výběr osoby (u školení např. školený zaměstnanec a školitel). Proto je důležité zvolit to pole, do kterého se má zaměstnanec doplnit. 


Dále už postupujete běžným způsobem, kdy ve formuláři vyplníte jednotlivá pole pro záznamy a kliknete na volbu Uložit


Po uložení se v šanonu pro každého zaměstnance vytvoří jeden záznam s vyplněnými údaji.