Jak vytvořit ikonu programu Alveno na plochu mobilního telefonu?

Změněno dne Pá, 25 Únor, 2022 v 11:03 DOPOLEDNE

Víte, že pro program Alveno nemusíte stahovat žádnou aplikaci v obchodech App Store nebo Google Play, a přesto jej můžete mít kdykoliv k dispozici z plochy vašeho mobilního telefonu? 

 

Jak je to možné? Alveno je programováno v responzivním webovém designu, což znamená, že je optimalizováno pro nejrůznější zařízení (mobily, notebooky, tablety, atp.), ze kterých na něj přistupujete. Proto stačí do vyhledávače v prohlížeči vašeho mobilního telefonu zadat adresu na přihlašovací stránku programu Alveno a následně ji uložit na plochu mobilního telefonu. 


Jak na to?


OBSAH


Mobilní telefony Apple iPhone:


Otevřete prohlížeč Safari a do vyhledávacího pole zadejte adresu: klient.alveno.cz. Načte se vám přihlašovací stránka Alvena. Následně klikněte na ikonu pro sdílení. 


Otevře se vám nabídka a vy zvolíte možnost „Přidat na plochu“.


V dalším kroku jen svou volbu potvrdíte tlačítkem „Přidat“.


Nyní máte ikonu programu Alveno přímo na ploše svého mobilního telefonu a můžete jej otevřít a začít využívat jedním kliknutím. 


Mobilní telefony se systémem Android:


Otevřete prohlížeč Google Chrome a do vyhledávacího pole zadejte adresu: klient.alveno.cz. Načte se vám přihlašovací stránka Alvena a poté klikněte na „tři tečky“ v pravém horním rohu prohlížeče. 


Otevře se vám nabídka a vy zvolíte možnost „Přidat na plochu“.


V dalším kroku jen svou volbu potvrdíte tlačítkem „Přidat".Nyní máte ikonu programu Alveno přímo na ploše svého mobilního telefonu a můžete jej otevřít a začít využívat jedním kliknutím. 
Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod
Je požadována verifikace pomocí CAPTCHA.

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit