Víte, že pro program Alveno nemusíte stahovat žádnou aplikaci v obchodech App Store nebo Google Play, a přesto jej můžete mít kdykoliv k dispozici z plochy vašeho mobilního telefonu? 

 

Jak je to možné? Alveno je programováno v responzivním webovém designu, což znamená, že je optimalizováno pro nejrůznější zařízení (mobily, notebooky, tablety, atp.), ze kterých na něj přistupujete. Proto stačí do vyhledávače v prohlížeči vašeho mobilního telefonu zadat adresu na přihlašovací stránku programu Alveno a následně ji uložit na plochu mobilního telefonu. 


Jak na to?


OBSAH


Mobilní telefony Apple iPhone:


Otevřete prohlížeč Safari a do vyhledávacího pole zadejte adresu: klient.alveno.cz. Načte se vám přihlašovací stránka Alvena. Následně klikněte na ikonu pro sdílení. 


Otevře se vám nabídka a vy zvolíte možnost „Přidat na plochu“.


V dalším kroku jen svou volbu potvrdíte tlačítkem „Přidat“.


Nyní máte ikonu programu Alveno přímo na ploše svého mobilního telefonu a můžete jej otevřít a začít využívat jedním kliknutím. 


Mobilní telefony se systémem Android:


Otevřete prohlížeč Google Chrome a do vyhledávacího pole zadejte adresu: klient.alveno.cz. Načte se vám přihlašovací stránka Alvena a poté klikněte na „tři tečky“ v pravém horním rohu prohlížeče. 


Otevře se vám nabídka a vy zvolíte možnost „Přidat na plochu“.


V dalším kroku jen svou volbu potvrdíte tlačítkem „Přidat".Nyní máte ikonu programu Alveno přímo na ploše svého mobilního telefonu a můžete jej otevřít a začít využívat jedním kliknutím.